Русский English АПАУ лого
Асоціація промислового арматуробудування України
Святкування ювілею в Миргороді.

     "На початку вересня на Полтавщині відбулося святкування 60- річного ювілею ВАТ "Армапром" - одного із провідних українських арматурних підприємств.
     Голова Правління ВАТ "Армапром" С.В.Похилько розповів гостям про історію й сучасне становище заводу, про його технічні можливості, перспективи розвитку й планах на майбутнє.
     Гості свята змогли ознайомитися з гордістю підприємства - ливарним цехом, обладнаним найсучаснішим устаткуванням. Прекрасна випробна лабораторія дозволяє виплавляти високоякісні сталі й сплави різних марок, з високою точністю підбираючи необхідний состав шихти. Новітні технології, застосовувані при виплавці, дають відчутний екологічний ефект - у заводський ливарці, де звичайно на підлозі лежить товстий шар пилу, а повітря загазоване до різі в очах, - чисто й світле, а дихається - ну, якщо й не зовсім, як на курорті, те, у всякому разі, без напруги. Напевно, і це теж послужило причиною того, що більшу частину екскурсії по заводу гості провели саме в ливарному цеху.
     Особливий інтерес тих, що зібралися викликала впроваджена на заводі технологія притирання ущільнюючих поверхонь із контролем рівня неплощинності методом інтерференції. Докладніше про цю технологію ми плануємо розповісти в найближчих номерах нашого журналу. 
     У завершення насиченого дня відбулася святкова вечеря, на якій учасники торжеств мали можливість відпочити й поспілкуватися в неформальній обстановці."

Журнал "Арматуробудування"  № 5(44) 2006


Про Учасників АПАУ

Святкування ювілею в Миргороді.

 

Украинский портАл Rambler's Top100 МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
 
HotLog